niedziela, 6 listopada 2016

podsumowanie października i TARGÓW KSIĄŻKI W KRAKOWIEWitajcie !

Na wstępie powiem wam nieco o październiku :D 
Październik to miesiąc w którym mam urodziny :D
Jest też miesiącem rozpoczęcia studiów. Na szczęście jestem już na 2 roku więc to całe zamieszanie nową sytuacją mnie omineło, ale zaczęłam chodzić do policealnej, weekendowej szkoły na bibliotekarza ( tu głośne ochy i achy). I przeprowadziłam się do nowego, cudownego mieszkania, gdzie mam basen saune i siłownie, oraz możliwość wejścia na dach (szkoda że jest zimno) na którym są ławki, plac zabaw itp. Nowy tryb życia i nowa szkoła coś takiego zrobiły, że nie wiem gdzie mi uciekł cały miesiąc. To właśnie moje wytłumaczenie do tego, co napisze dalej :D

Książki, które przeczytałam w tym miesiący to :

* "Kasacja" Remigiusza Mroza - recenzja w trakcje pisania
* "Tajemny ogień" -    RECENZJA


Książki, które zasiliły moją biblioteczkę to: (nie liczę tutaj KTK)

* "Odmieniec" i "Krucjata"  - Philippa Gregory
* "Behawiorysta " - Remigiusz Mróz
* "Harry Potter i przeklęte dziecko" - J. K. RowlingJack ThorneJohn Tiffany - kupione w noc premiery w Empiku w Rzeszowie - jak przeczytam to będzie o tym więcej w recenzji :)
* "Trawers" - Remigiusz Mróz

29 - 30.10.2016 wraz z moją przyjaciółką wybrałyśmy się na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Ogólnie było super! Pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz byłam na takim wydarzeniu. Pomijając brak miejsca - bardzo mi się podobało.
Oto kilka zdjęć :

Najlepszym i najbardziej oczekiwanym przez mnie wydarzeniem było spotkanie z Remigiuszem Mrozem :) Kolejki do Niego były bardzo długie, ale opłacało się stać 2,5 h :)


Nawet nie liczę ile pieniędzy wydałam, ale było warto! Polecam wszystkim! I niech mi nikt nie mówi, że polacy nie czytają!

A na koniec chciałam się czymś pochwalić :)
Otóż wydawnictwo Moondrive organizowało konkurs. Zadaniem konkursowym było zrobić i wysłac zdjęcie, które pokazuje, gdzie się czyta książki Moondrive, a wszystkie zdjęcia konkursowe były potem wywieszona na ścianie, na stoisku Moondrive na tagach książki. Ja wysłałam swoje dwa zdjęcia, z czego jedno dostało wyróżnienie. Nagroda jeszcze mi nie przyszła, ale jest to książka -niesodzianka - tego wydawnictwa. A zdjęcie wyróżnione zrobiłam w windzie (mam tam jakieś dziwne oczy, ale to przez jakość aparatu w telefonie :D )
 
instagram: https://www.instagram.com/kinguszka_czyta
facebook: https://www.facebook.com/kinguszkaczyta
snapchat: karmelove_96

2 komentarze:

 1. Zazdroszczę Ci, że miałaś możliwość tam być!
  Pozdrawiam,
  Zaczytana Wiedźma
  ZaczytanaWiedźma.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe, gdyby ktoś podesłał mi takie zdjęcie w windzie, to dałbym mu pierwsze miejsce. Świetna fotografia! ;) Widze, że spotkałaś wielu wspaniałych ludzi. I nawet Mroza! Ale wspaniale :)

  OdpowiedzUsuń